The Bat! Home Edition

The Bat! Home Edition володіє всіма якостями, необхідні користувачу; це ідеальне рішення для користувачів, яким не потрібно додаткових програмних опцій.

Відмінності версій Home і Professional

Опції

Home

Professional

Примітки

Головний модуль

+

+

Версія Home Edition не призначена для комерційного використання.
Словники для перевірки орфографії

-

+

У Home Edition словники можна завантажити окремо у складі "мовного модуля". У Professional Edition словники входять в стандартний пакет установки. Доступні словники для наступних мов: англійської, голландської, французької, німецької, італійської, норвезької, іспанської, фінської, португальської, бразильської.
Багатомовний інтерфейс

-

+

У Home Edition багатомовний інтерфейс можна завантажити окремо у складі "мовного модуля", у складі пакету поставляється тільки англійський інтерфейс. У Professional Edition багатомовний інтерфейс входить в стандартний пакет установки. Підтримуються наступні мови інтерфейсу: російська, англійська, болгарська, голландська, італійська, китайська, німецька, польська, португальська, турецька, українська, французька, чеська.
Можливість апаратної аутентифікації на поштових серверах

-

+

Починаючи з The Bat! Professional Edition версії 3.5 підтримується eToken Pro і iKey1000. Надалі The Bat! Professional Edition підтримуватиме інші апаратні носії ключової інформації.
Шифрування поштової бази

-

+

Шифрування поштової бази доступне з версії 3.5.

Біометрична аутентифікація

-

+

Біометрична аутентифікація реалізується через Dekart BIO API.
Смайли

+

+

Смайлики (посмішки) це маленькі графічні зображення, які можна використовувати для вираження почуттів або емоцій, коли слів недостатньо. Кожен смайлик має свій текстовий код, який при виведенні повідомлення замінюється на картинку.