Продукти

Програмні розробки компанії Ritlabs дозволяють максимально спростити роботу з електронною поштою, заощадити час, який ви витрачаєте на обробку кореспонденції та багато іншого.

The Bat! - популярний клієнт електронної пошти; програму використовують більше шести мільйонів користувачів мережі Інтернет; програма дозволяє працювати з необмеженою кількістю поштових скриньок, використовувати потужні засоби фільтрації листів, шаблони повідомлень, диспетчер листів і багато іншого.

Завантажити Купити Детальніше

The Bat! Voyager - це мобільний поштовий клієнт, який працює з будь-яким портативним носієм інформації: "флешки", конвертори з USB в IDE, і так далі. The Bat! Voyager створено для того, щоб отримувати і відправляти листи з будь-якого комп'ютера. Програма The Bat! Voyager збереже Ваші особисті шаблони листів, захистить пошту від вірусів, черв'яків і інших шкідливих програм.

Завантажити Купити Детальніше

BatPost! - Простий у налаштуванні поштовий сервер, що забезпечує високу швидкість роботи, безпеку зберігання і передачі інформації. BatPost! працює під Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003.

Завантажити Купити Детальніше

SecureBat! - Захищена версія поштового клієнта The Bat!, Використовує строгу двох-факторну аутентифікацію і криптографічний захист всіх локальних даних (бази листів, адресні книги, конфігурація).

Завантажити Купити Детальніше

The Bat! Private Disk – засіб захисту конфіденційної інформації на персональних комп'ютерах, ноутбуках і будь-яких змінних носіях. Простий у використанні, надійний і потужний засіб для захисту важливої інформації. Програма призначена для користувачів, які не мають ніяких спеціальних знань в області захисту інформації.

Завантажити Купити Детальніше

Argus – поштово-файлова транспортна система, призначена для Багатолінійної роботи в мережах Dialup і TCP / IP одночасно. Головне завдання системи Argus - прийом і передача файлів в автоматичному режимі.

Завантажити Детальніше

Завантажити програмне забезпечення

Показ 15 файлів зі сторінки Завантажити програмне забезпечення.