The Bat! Voyager 4.2.9 - основні поліпшення

опубліковано 6 вер. 2009 р., 03:10 The BAT!   [ оновлено 6 вер. 2009 р., 03:18 ]
Слідом за виходом The Bat! 4.2.9 компанія RITLabs випустила The Bat! Voyager 4.2.9 - портативний варіант нової версії The Bat!. Найголовнішим нововведенням The Bat! 4.2.9 є поліпшення роботи з антивірусами. У попередніх версіях деякі антивіруси при роботі з The Bat! через інтерфейс зовнішніх bav-модулів при виявленні вірусу повідомляли, що "об'єкт не може бути перевірений на віруси", хоча фактично об'єкт містив вірус. Зараз всі об'єкти перевіряються за допомогою механізму The Bat! Anti-Virus Plugin API. У разі виявлення зовнішнім модулем вірусу, The Bat! правильне видає повідомлення, що містять назву вірусу і іншу інформацію, і чинить над цим об'єктом правильне дію, вказане в інтерфейсі налаштування, наприклад: "Спробувати вилікувати заражені частини", "Видалити заражені частини", "Переправа лист собі", "Видалити лист", "Перемістити в папку карантину", "Відправити повідомлення відправнику".

Ще одна зміна торкнулося вікон, що виникають на екрані до появи головного вікна. У попередніх версіях The Bat! вони не відображалися на панелі завдань Windows. Таким чином, питання про введення пароля до поштової скриньки або PIN-коду до USB-ключа перед запуском програми "губилися" серед вікон, і їх можна було знайти, лише повернувши всі вікна по черзі. У The Bat! 4.2.9 всі попередні вікна (наприклад, майстер створення поштової скриньки під час першого запуску програми) можна знайти на панелі завдань, після того як користувач переключить фокус з The Bat! на іншу програму (наприклад, щоб скопіювати в буфер обміну свою електронну адресу). Це дає можливість згодом швидко повернутися до вікон The Bat!

Важливим доповненням, реалізованим в The Bat! 4.2.9, є можливість вказати мову в макросах шаблонів, пов'язаних з датами і часом. Наприклад, раніше при роботі з російським інтерфейсом The Bat! в німецькій версії Windows при цитуванні вихідного листа у відповіді з'являлося пропозицію "Ви писали Sonntag, 5. Juli 2009" - мішанина з російських та німецьких слів. Тепер у користувачів з'явилася можливість мати ввідне пропозиція цілком на одній мові, наприклад, "Ви писали 5 липня 2009, в 13:07:20". Ця функція дуже зручна, якщо у вас є кілька співрозмовників, з якими ви спілкуєтеся на різних мовах - кожен з них зможе отримати ввідне пропозицію з датою в правильному відхилення його мовою.

З інших нововведень The Bat! 4.2.9 відзначимо автоматичне виділення електронних адрес з нових доменів, таких як. Info,. Name,. Aero,. Asia та ін Якщо раніше The Bat! не міг автоматично виділяти адреси з цих доменів в тілах текстових листів, то тепер адреси з таких доменів виділяються нарівні з традиційними. com,. org тощо Зрозуміло, відправляти листа адресатам на ці домени було можливо і раніше, справа лише в автоподсветке таких адрес в тілі листа.