The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release

The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release

Напередодні новорічних свят компанія RITLabs приготувала для своїх користувачів подарунок - The Bat! Voyager 4.2.14, портативний варіант останньої версії The Bat!. Серед найважливіших нововведень - сумісність з Windows 7, Навігатор по меню, можливість пошуку сертифікатів і покращена робота з антивірусами.

Слідом за "класичної" версією програми, сумісність з Windows 7 тепер властива і портативної програмі. Святкова версія гарантує користувачам найкраще взаємодію з будь-якою версією Windows 7, включаючи 64-бітну.

The Bat! завжди відрізнявся широким набором корисних функцій. Зворотною стороною медалі було те, що серед цього різноманіття досить легко загубитися. Найчастіше користувачі не могли знайти необхідний пункт меню. З цієї ж причини багато механізмів програми і до цього дня непомітні користувачам. Навігатор по меню, що міститься в The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release, покликаний вирішити цю проблему раз і назавжди.

Призначення Навигатора по меню - підказувати користувачу розташування тієї чи іншої функції The Bat!. Навігатор доступний в меню "Вид". Робота з ним дуже просто: потрібно всього лише ввести ключове слово (або його перші літери) у вікно вводу - і Навігатор видасть повний структурований список функцій, що стосуються цього слова.

Наприклад, при введенні слова "адреса" Навігатор видасть всі пункти всіх меню програми, що мають відношення до роботи з адресами та адресними книгами. При натисканні на будь-який пункт з'являється відповідне меню, в якому вже виділена необхідна функція. Таким чином, користувачі ніколи не втратять потрібні їм можливості програми. Більше того, завдяки Навігатор по меню можна дізнатися про ті механізми, які раніше залишалися непоміченими.

У The Bat! Voyager 4.2.14 з'явився пошук сертифікатів - нова функція для користувачів, які працюють з криптографічними функціями програми. При активному використанні S / MIME у програмі накопичуються власних сертифікати відкритих ключів та ключів ваших кореспондентів. При цьому сертифікати можуть зберігатися в різних сховищах. Функція "пошук сертифікатів" призначена для полегшення пошуку сертифікатів з метою їх упорядкування або видалення.

Розробники також усунули проблеми, які виникали при роботі з деякими антивірусними програмами. Раніше ці програми, але помилково приймали The Bat! Voyager за підозрілу програму. У новій версії цього відбуватися не буде.

The Bat! Voyager 4.2.14 доступний для завантаження за адресою http://www.ritlabs.com/ru/products/voyager/download.php. Користувачі The Bat! Professional Edition cмогут активувати The Bat! Voyager відразу після його завантаження.

Користувачам The Bat! Home Edition, щоб скористатися можливостями The Bat! Voyager 4.2.14, необхідно розширити ліцензію до The Bat! Professional Edition.