The Bat! 4.2.16 Christmas Edition – еще один подарок

The Bat! 4.2.16 Christmas Edition

Кілька днів тому вийшов у світ святковий випуск програми The Bat! Voyager. Розробникам RITLabs сподобалося виступати у ролі Діда Мороза, і в результаті з'явився ще один новорічний подарунок від RITLabs - The Bat! 4.2.16.

У святковий випуск було включено кілька нових програмних функцій і ряд виправлень. З новинок варто виділити можливість призначення у "Сортувальнику" альтернативних шляхів для видобування прикріплених файлів і введення еліптичної криптографії на додаток до RSA при внутрішній реалізації S / MIME.

Починаючи з The Bat! 4.2.16 Christmas Edition, користувачі зможуть призначати через "Сортувальник" теки для автоматичного збереження прикріплених файлів. Ця можливість напевно займе важливе місце в систематизації робочої документації. За допомогою нової функції можна буде автоматично упорядковувати отримані документи найбільш зручним для користувача чином.

Еліптична криптографія - відносно новий розділ криптографії. Алгоритм, що використовує еліптичні криві, більш ефективний, ніж алгоритм RSA - для досягнення однакового рівня безпеки останній задіює більше ресурсів для збереження і передачі інформації. Виходячи з цього, використання еліптичної криптографії є чудовою альтернативою алгоритму RSA. Тепер ця альтернатива з'явилася і у користувачів The Bat!.