RITLabs випускає The Bat! 4.2.12

The Bat! 4.2.12

За час, який пройшов з виходу попередньої версії, розробники внесли до програми ряд нових можливостей і удосконалень. Головні "родзинки" нової версії - це Навігатор по меню і покращена робота з антивірусами.

The Bat! завжди відрізнявся широким набором корисних функцій. Зворотною стороною медалі було те, що серед цього різноманіття досить легко загубитися. Найчастіше користувачі не могли знайти необхідний пункт меню. З цієї ж причини багато механізмів програми і до цього дня непомітні користувачам. Навігатор по меню, що міститься в The Bat! 4.2.12, покликаний вирішити цю проблему раз і назавжди.

Призначення Навігатора по меню - підказувати користувачу розташування тієї чи іншої функції The Bat!. Навігатор доступний в меню "Вид". Робота з ним дуже просто: потрібно всього лише ввести ключове слово (або його перші літери) у вікно вводу - і Навігатор видасть повний структурований список функцій, що стосуються цього слова.

Наприклад, при введенні слова "адреса" Навігатор видасть всі пункти всіх меню програми, що мають відношення до роботи з адресами та адресними книгами. При натисканні на будь-який пункт з'являється відповідне меню, в якому вже виділена необхідна функція. Таким чином, користувачі ніколи не втратять потрібні їм можливості програми. Більше того, завдяки Навігатор по меню можна дізнатися про ті механізми, які раніше залишалися непоміченими.

Розробники також усунули проблеми, які виникали при роботі з деякими антивірусними програмами. Раніше ці програми, але помилково приймали The Bat! за підозрілу програму. У новій версії цього відбуватися не буде.

Нагадуємо, що The Bat! 4.2.12 повністю сумісна з операційною системою Windows 7. У найближчих планах компанії RITLabs - налаштування веб-подібного пошуку та нововведення в області криптографії.