Стаття про нову версію The Bat!

опубліковано 4 вер. 2009 р., 07:34 The BAT!   [ оновлено 10 вер. 2009 р., 12:18 ]
Білл Блин, наш відданий користувач, що написав статтю про нову версію The Bat!. Ця стаття нам дуже сподобалася, і ми б хотіли поділитися нею з вами. Зрозуміло, вона англійською мовою, але ми сподіваємося, що це не стане перешкодою для більшості наших користувачів.

Насамперед Білл задається риторичним питанням: "Чи доводилося вам коли не будь швидко складати електронний лист, надсилати його, а відразу після цього (а) виявляти, що ви забули щось важливе, (б) шкодувати про написаному, або (в) помічати неправильно написане слово в той самий момент, коли програма закривало повідомлення і ставило його в чергу на відправлення? "

Сам автор дає відповідь на це питання: "The Bat! Приходить на допомогу, надаючи можливість відкладеної відправлення, причому ви самі можете вибрати затримку: 1 хвилина, 5 хвилин, 23 хвилин, 2 години, 1 день. Будь-яку. Це ваш вибір. І це лише невелика причина, чому The Bat! є моєю улюбленою поштовою програмою вже більше десяти років ".

Ви можете знайти ще більш цікаву інформацію, пішовши по посиланню, яке приведе вас до повної версії статті Білла. Приємного читання!