The Bat! 4.2.16 Christmas Edition

опубліковано 1 січ. 2010 р., 04:14 The BAT!   [ оновлено 1 січ. 2010 р., 04:26 ]

The Bat! 4.2.16 Christmas Edition – еще один подарок

The Bat! 4.2.16 Christmas Edition

Кілька днів тому вийшов у світ святковий випуск програми The Bat! Voyager. Розробникам RITLabs сподобалося виступати у ролі Діда Мороза, і в результаті з'явився ще один новорічний подарунок від RITLabs - The Bat! 4.2.16.

У святковий випуск було включено кілька нових програмних функцій і ряд виправлень. З новинок варто виділити можливість призначення у "Сортувальнику" альтернативних шляхів для видобування прикріплених файлів і введення еліптичної криптографії на додаток до RSA при внутрішній реалізації S / MIME.

Починаючи з The Bat! 4.2.16 Christmas Edition, користувачі зможуть призначати через "Сортувальник" теки для автоматичного збереження прикріплених файлів. Ця можливість напевно займе важливе місце в систематизації робочої документації. За допомогою нової функції можна буде автоматично упорядковувати отримані документи найбільш зручним для користувача чином.

Еліптична криптографія - відносно новий розділ криптографії. Алгоритм, що використовує еліптичні криві, більш ефективний, ніж алгоритм RSA - для досягнення однакового рівня безпеки останній задіює більше ресурсів для збереження і передачі інформації. Виходячи з цього, використання еліптичної криптографії є чудовою альтернативою алгоритму RSA. Тепер ця альтернатива з'явилася і у користувачів The Bat!.

The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release

опубліковано 1 січ. 2010 р., 04:01 The BAT!   [ оновлено 1 січ. 2010 р., 04:13 ]

The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release

The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release

Напередодні новорічних свят компанія RITLabs приготувала для своїх користувачів подарунок - The Bat! Voyager 4.2.14, портативний варіант останньої версії The Bat!. Серед найважливіших нововведень - сумісність з Windows 7, Навігатор по меню, можливість пошуку сертифікатів і покращена робота з антивірусами.

Слідом за "класичної" версією програми, сумісність з Windows 7 тепер властива і портативної програмі. Святкова версія гарантує користувачам найкраще взаємодію з будь-якою версією Windows 7, включаючи 64-бітну.

The Bat! завжди відрізнявся широким набором корисних функцій. Зворотною стороною медалі було те, що серед цього різноманіття досить легко загубитися. Найчастіше користувачі не могли знайти необхідний пункт меню. З цієї ж причини багато механізмів програми і до цього дня непомітні користувачам. Навігатор по меню, що міститься в The Bat! Voyager 4.2.14 Christmas Release, покликаний вирішити цю проблему раз і назавжди.

Призначення Навигатора по меню - підказувати користувачу розташування тієї чи іншої функції The Bat!. Навігатор доступний в меню "Вид". Робота з ним дуже просто: потрібно всього лише ввести ключове слово (або його перші літери) у вікно вводу - і Навігатор видасть повний структурований список функцій, що стосуються цього слова.

Наприклад, при введенні слова "адреса" Навігатор видасть всі пункти всіх меню програми, що мають відношення до роботи з адресами та адресними книгами. При натисканні на будь-який пункт з'являється відповідне меню, в якому вже виділена необхідна функція. Таким чином, користувачі ніколи не втратять потрібні їм можливості програми. Більше того, завдяки Навігатор по меню можна дізнатися про ті механізми, які раніше залишалися непоміченими.

У The Bat! Voyager 4.2.14 з'явився пошук сертифікатів - нова функція для користувачів, які працюють з криптографічними функціями програми. При активному використанні S / MIME у програмі накопичуються власних сертифікати відкритих ключів та ключів ваших кореспондентів. При цьому сертифікати можуть зберігатися в різних сховищах. Функція "пошук сертифікатів" призначена для полегшення пошуку сертифікатів з метою їх упорядкування або видалення.

Розробники також усунули проблеми, які виникали при роботі з деякими антивірусними програмами. Раніше ці програми, але помилково приймали The Bat! Voyager за підозрілу програму. У новій версії цього відбуватися не буде.

The Bat! Voyager 4.2.14 доступний для завантаження за адресою http://www.ritlabs.com/ru/products/voyager/download.php. Користувачі The Bat! Professional Edition cмогут активувати The Bat! Voyager відразу після його завантаження.

Користувачам The Bat! Home Edition, щоб скористатися можливостями The Bat! Voyager 4.2.14, необхідно розширити ліцензію до The Bat! Professional Edition.

RITLabs випускає The Bat! 4.2.12

опубліковано 22 лист. 2009 р., 14:09 The BAT!   [ оновлено 22 лист. 2009 р., 14:22 ]

RITLabs випускає The Bat! 4.2.12

The Bat! 4.2.12

За час, який пройшов з виходу попередньої версії, розробники внесли до програми ряд нових можливостей і удосконалень. Головні "родзинки" нової версії - це Навігатор по меню і покращена робота з антивірусами.

The Bat! завжди відрізнявся широким набором корисних функцій. Зворотною стороною медалі було те, що серед цього різноманіття досить легко загубитися. Найчастіше користувачі не могли знайти необхідний пункт меню. З цієї ж причини багато механізмів програми і до цього дня непомітні користувачам. Навігатор по меню, що міститься в The Bat! 4.2.12, покликаний вирішити цю проблему раз і назавжди.

Призначення Навігатора по меню - підказувати користувачу розташування тієї чи іншої функції The Bat!. Навігатор доступний в меню "Вид". Робота з ним дуже просто: потрібно всього лише ввести ключове слово (або його перші літери) у вікно вводу - і Навігатор видасть повний структурований список функцій, що стосуються цього слова.

Наприклад, при введенні слова "адреса" Навігатор видасть всі пункти всіх меню програми, що мають відношення до роботи з адресами та адресними книгами. При натисканні на будь-який пункт з'являється відповідне меню, в якому вже виділена необхідна функція. Таким чином, користувачі ніколи не втратять потрібні їм можливості програми. Більше того, завдяки Навігатор по меню можна дізнатися про ті механізми, які раніше залишалися непоміченими.

Розробники також усунули проблеми, які виникали при роботі з деякими антивірусними програмами. Раніше ці програми, але помилково приймали The Bat! за підозрілу програму. У новій версії цього відбуватися не буде.

Нагадуємо, що The Bat! 4.2.12 повністю сумісна з операційною системою Windows 7. У найближчих планах компанії RITLabs - налаштування веб-подібного пошуку та нововведення в області криптографії.

Програма The Bat! 4.2.10 сумісна з Windows 7

опубліковано 6 вер. 2009 р., 03:20 The BAT!   [ оновлено 22 лист. 2009 р., 14:26 ]

Програма The Bat! 4.2.10 сумісна з Windows 7

RITLabs випускає версію The Bat! 4.2.10. Ця нова версія відрізняєтьсядекількома важливими виправленнями і поліпшенням сумісності.

The Bat! 4.2.10 була протестована на предмет відповідності всімтехнічним вимогам. За результатами тестів програма була визнана сумісною з Windows ® 7 ("Compatible with Windows ® 7").

Microsoft рекомендує програми, удостоєні логотипу "Compatible with Windows ® 7", так як вони пройшли тести, розроблені Microsoft. Це говорить про те, що вони правильно встановлюються і що ймовірність збоїв мінімізована. Логотип "Compatible with Windows ® 7" означає, що користувачам програми гарантовано найкраще взаємодію з будь-якою версією Windows ® 7, включаючи 64-бітну.

Програмне забезпечення, відзначене логотипу "Compatible with Windows 7":

  • Перевірено на сумісність і надійність з Windows 7.
  • Пройшло тести, розроблені компанією Microsoft, для мінімізована вірогідності збоїв, зависань і перезавантажень.
  • Гарантовано буде працювати з будь-якою версією Windows 7.
  • Відповідає стандартам безпеки Коаліції проти шпигунського ПЗ.
  • Встановлюється чисто й надійно.
  • Не потребує зайвих перезавантаження системи.
  • Забезпечує сумісність з Windows 7 як у 32 -, так і в 64-бітної версії.

The Bat! Voyager 4.2.9 - основні поліпшення

опубліковано 6 вер. 2009 р., 03:10 The BAT!   [ оновлено 6 вер. 2009 р., 03:18 ]

Слідом за виходом The Bat! 4.2.9 компанія RITLabs випустила The Bat! Voyager 4.2.9 - портативний варіант нової версії The Bat!. Найголовнішим нововведенням The Bat! 4.2.9 є поліпшення роботи з антивірусами. У попередніх версіях деякі антивіруси при роботі з The Bat! через інтерфейс зовнішніх bav-модулів при виявленні вірусу повідомляли, що "об'єкт не може бути перевірений на віруси", хоча фактично об'єкт містив вірус. Зараз всі об'єкти перевіряються за допомогою механізму The Bat! Anti-Virus Plugin API. У разі виявлення зовнішнім модулем вірусу, The Bat! правильне видає повідомлення, що містять назву вірусу і іншу інформацію, і чинить над цим об'єктом правильне дію, вказане в інтерфейсі налаштування, наприклад: "Спробувати вилікувати заражені частини", "Видалити заражені частини", "Переправа лист собі", "Видалити лист", "Перемістити в папку карантину", "Відправити повідомлення відправнику".

Ще одна зміна торкнулося вікон, що виникають на екрані до появи головного вікна. У попередніх версіях The Bat! вони не відображалися на панелі завдань Windows. Таким чином, питання про введення пароля до поштової скриньки або PIN-коду до USB-ключа перед запуском програми "губилися" серед вікон, і їх можна було знайти, лише повернувши всі вікна по черзі. У The Bat! 4.2.9 всі попередні вікна (наприклад, майстер створення поштової скриньки під час першого запуску програми) можна знайти на панелі завдань, після того як користувач переключить фокус з The Bat! на іншу програму (наприклад, щоб скопіювати в буфер обміну свою електронну адресу). Це дає можливість згодом швидко повернутися до вікон The Bat!

Важливим доповненням, реалізованим в The Bat! 4.2.9, є можливість вказати мову в макросах шаблонів, пов'язаних з датами і часом. Наприклад, раніше при роботі з російським інтерфейсом The Bat! в німецькій версії Windows при цитуванні вихідного листа у відповіді з'являлося пропозицію "Ви писали Sonntag, 5. Juli 2009" - мішанина з російських та німецьких слів. Тепер у користувачів з'явилася можливість мати ввідне пропозиція цілком на одній мові, наприклад, "Ви писали 5 липня 2009, в 13:07:20". Ця функція дуже зручна, якщо у вас є кілька співрозмовників, з якими ви спілкуєтеся на різних мовах - кожен з них зможе отримати ввідне пропозицію з датою в правильному відхилення його мовою.

З інших нововведень The Bat! 4.2.9 відзначимо автоматичне виділення електронних адрес з нових доменів, таких як. Info,. Name,. Aero,. Asia та ін Якщо раніше The Bat! не міг автоматично виділяти адреси з цих доменів в тілах текстових листів, то тепер адреси з таких доменів виділяються нарівні з традиційними. com,. org тощо Зрозуміло, відправляти листа адресатам на ці домени було можливо і раніше, справа лише в автоподсветке таких адрес в тілі листа.

The Bat! 4.2.9 - основні поліпшення

опубліковано 4 вер. 2009 р., 07:40 The BAT!   [ оновлено 6 вер. 2009 р., 03:19 ]

RITLabs представляє увазі користувачів нову версію поштової програми The Bat!. У черговий версії є ряд важливих змін, про які ми розповімо нижче.

Найголовнішим нововведенням The Bat! 4.2.9 є поліпшення роботи з антивірусами. У попередніх версіях деякі антивіруси при роботі з The Bat! через інтерфейс зовнішніх bav-модулів при виявленні вірусу повідомляли, що "об'єкт не може бути перевірений на віруси", хоча фактично об'єкт містив вірус. Зараз всі об'єкти перевіряються за допомогою механізму The Bat! Anti-Virus Plugin API. У разі виявлення зовнішнім модулем вірусу, The Bat! правильно видає повідомлення, що містять назву вірусу і іншу інформацію, і чинить над цим об'єктом правильну дію, вказане в інтерфейсі налаштування, наприклад: "Спробувати вилікувати заражені частини", "Видалити заражені частини", "Переправа лист собі", "Видалити лист", "Перемістити в папку карантину", "Відправити повідомлення відправнику".

Ще одна зміна торкнулося вікон, що виникають на екрані до появи головного вікна. У попередніх версіях The Bat! вони не від-ображалися на панелі завдань Windows. Таким чином, питання про введення пароля до поштової скриньки або PIN-коду до USB-ключа перед запуском програми "губилися" серед вікон, і їх можна було знайти, лише повернувши всі вікна по черзі. У The Bat! 4.2.9 всі попередні вікна (наприклад, майстер створення поштової скриньки під час першого запуску програми) можна знайти на панелі завдань, після того як користувач перемикне фокус з The Bat! на іншу програму (наприклад, щоб скопіювати в буфер обміну свою електронну адресу). Це дає можливість згодом швидко повернутися до вікон The Bat!

Важливим доповненням, реалізованим в The Bat! 4.2.9, є можливість вказати мову в макросах шаблонів, пов'язаних з датами і часом. Наприклад, раніше при роботі з українським інтерфейсом The Bat! в німецькій версії Windows при цитуванні вихідного листа у відповіді з'являлося пропозицію "Ви писали Sonntag, 5. Juli 2009" - мішанина з українських та німецьких слів. Тепер у користувачів з'явилася можливість мати ввідний текст  цілком на одній мові, наприклад, "Ви писали 5 липня 2009, в 13:07:20". Ця функція дуже зручна, якщо у вас є кілька співрозмовників, з якими ви спілкуєтеся на різних мовах - кожен з них зможе отримати ввідний текст з датою в правильному відхилення його мовою.

З інших нововведень The Bat! 4.2.9 відзначимо автоматичне виділення електронних адрес з нових доменів, таких як. Info,. Name,. Aero,. Asia та ін Якщо раніше The Bat! не міг автоматично виділяти адреси з цих доменів в тілах текстових листів, то тепер адреси з таких доменів виділяються нарівні з традиційними. com,. org тощо Зрозуміло, відправляти листа адресатам на ці домени було можливо і раніше, справа лише в авто під-світці таких адрес в тілі листа.

Стаття про нову версію The Bat!

опубліковано 4 вер. 2009 р., 07:34 The BAT!   [ оновлено 10 вер. 2009 р., 12:18 ]

Білл Блин, наш відданий користувач, що написав статтю про нову версію The Bat!. Ця стаття нам дуже сподобалася, і ми б хотіли поділитися нею з вами. Зрозуміло, вона англійською мовою, але ми сподіваємося, що це не стане перешкодою для більшості наших користувачів.

Насамперед Білл задається риторичним питанням: "Чи доводилося вам коли не будь швидко складати електронний лист, надсилати його, а відразу після цього (а) виявляти, що ви забули щось важливе, (б) шкодувати про написаному, або (в) помічати неправильно написане слово в той самий момент, коли програма закривало повідомлення і ставило його в чергу на відправлення? "

Сам автор дає відповідь на це питання: "The Bat! Приходить на допомогу, надаючи можливість відкладеної відправлення, причому ви самі можете вибрати затримку: 1 хвилина, 5 хвилин, 23 хвилин, 2 години, 1 день. Будь-яку. Це ваш вибір. І це лише невелика причина, чому The Bat! є моєю улюбленою поштовою програмою вже більше десяти років ".

Ви можете знайти ще більш цікаву інформацію, пішовши по посиланню, яке приведе вас до повної версії статті Білла. Приємного читання!

Спільна пропозиція RITLabs і ЕргоСоло

опубліковано 4 вер. 2009 р., 07:25 The BAT!   [ оновлено 10 вер. 2009 р., 12:21 ]

При роботі з електронною поштою вельми важливі навички швидкого друку. Поряд з автоматизацією різних поштових задач, вони полегшують і прискорюють процес листування. Усвідомлюючи цей взаємозв'язок, компанії RITLabs і ЕргоСоло представляють Вашій увазі спільний пакет програм. Цей пакет складається з поштової програми The Bat! 4.xx.xx Home Edition (на даний момент це версія 4.2.6) і клавіатурного тренажера "СОЛО на клавіатурі 9". У спільний пакет входить версія, що включає в себе три курси - "Російська курс", "Англійська курс" та "Приборкання цифр". Купуючи The Bat! і "СОЛО на клавіатурі" в комплекті, Ви отримуєте 20-відсоткову знижку на кожний з продуктів.

1-8 of 8